PARTIZAN: Drastično smo oštećeni, imamo prigovor na Spasićevo suđenje

Reakcija

To je jednoglasan stav sportskog i nesportskog dela rukovodstva'', poruka je iz Humske 1.

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da postignu gol ni savladaju Novi Pazar (0:0) u utakmici 16. kola domaće Superlige, a velika se prašina digla posle odluke arbitra Ninoslava Spasića da poništi gol Živkovića pred kraj meča.

Gosti iz Beograda su odmah po okončanju meča kraj Jošanice zvanično žalili na arbitražu.

„Stavili smo zvaničan prigovor u zapisnik, nemamo dilemu da smo drastično oštećeni. To je jednoglasan stav sportskog i nesportskog dela rukovodstva'', poruka je iz Humske 1.

Gostima je u završnici drugog poluvremena, zbog navodnog faula u napadu, poništen pogodak. Petar Škuletić je bio u duelu sa golmanom Budakovićem zbog čega je poništen gol Andrije Živkovića. Škuletić definitivno nije imao svoj dan na prolećnoj premijeri pošto je u prvom poluvremenu upisao i neverovatan promašaj.

Prethodno su nezadovoljstvo spornim detaljem izrazili Petar Škuletić i Vladimir Volkov.