icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Najnovije vesti

Espreso.rs

Adria media

KOLAROV ASISTIRAO: Siti po treći put osvojio Liga kup, Kompaniju se raspao pehar  (VIDEO)

Borba za trofej

KOLAROV ASISTIRAO: Siti po treći put osvojio Liga kup, Kompaniju se raspao pehar (VIDEO)

Mančester siti je savladao Sanderlend sa 3:1

Fudbaleri Mančester Sitija osvojili su posle 38 godina Liga kup, pošto su na Vembliju u finalu tog takmičenja pobedili Sanderlend sa 3:1 (0:1).

Sanderlend je poveo golom italijanskog fudbalera Fabija Borinija u devetom minutu, posle asistencije Adama DžonsonaSiti je na početku drugog poluvremena za samo dva minuta preokrenuo rezultat, a strelci su bili Jaja Ture i Samir Nasri. Nasriju je za gol asistirao reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov, koji je odigrao svih 90 minuta.

Konačan rezultat postavio je rezervista "građana" Hesus Navas u poslednjim trenucima utakmice.

Mančester Siti je osvojio treći pehar Liga kupa u klupskoj istoriji, dok je Sanderlendu ovo drugi poraz u finalu tog takmičenja.

Međutim, prilikom predaje pehara, desio se manji incident.

Kapiten Sitija Vinsent Kompani je podigao pehar, a on se u tom trenutku raspao?!

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!