KOLAROV ASISTIRAO: Siti po treći put osvojio Liga kup, Kompaniju se raspao pehar  (VIDEO)

Borba za trofej

KOLAROV ASISTIRAO: Siti po treći put osvojio Liga kup, Kompaniju se raspao pehar (VIDEO)

Mančester siti je savladao Sanderlend sa 3:1

Fudbaleri Mančester Sitija osvojili su posle 38 godina Liga kup, pošto su na Vembliju u finalu tog takmičenja pobedili Sanderlend sa 3:1 (0:1).Sanderlend je poveo golom italijanskog fudbalera Fabija Borinija u devetom minutu, posle asistencije Adama Džonsona. Siti je na početku drugog poluvremena za samo dva minuta preokrenuo rezultat, a strelci su bili Jaja Ture i Samir Nasri. Nasriju je za gol asistirao reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov, koji je odigrao svih 90 minuta.Konačan rezultat postavio je rezervista "građana" Hesus Navas u poslednjim trenucima utakmice.Mančester Siti je osvojio treći pehar Liga kupa u klupskoj istoriji, dok je Sanderlendu ovo drugi poraz u finalu tog takmičenja.

Međutim, prilikom predaje pehara, desio se manji incident.

Kapiten Sitija Vinsent Kompani je podigao pehar, a on se u tom trenutku raspao?!