DA LI JE OVO NORMALNO: Pogledajte brutalan start golmana

bolesno

Golman Australije Mič Langerak divljački je, iz sve snage, šutnuo u stomak protivničkog igrača

LONDON - Prijateljski meč fudbalskih reprezentacija Australije i Ekvadora (3:4), pored neverovatnog preokreta i poraza "kengura", obeležio je i krvnički start golmana Miča Langeraka. Golman Australije Mič Langerak, koji je rezervista u Borusiji iz Dortmunda, divljački je, iz sve snage, šutnuo u stomak protivničkog igrača Enera Valensiju. On je zbog tog neshvatljivog poteza, očekivano dobio direktni crveni karton u 58. minutu. Međutim, na kraju se ispostavilo da je to direktno uticalo na dalji razvoj utakmice i njen konačan ishod. Naime, Australija je na poluvremenu vodila sa 3:0, ali je Ekvador u nastavku napravio neverovatan preokret za trijumf rezultatom 4:3, i to golom u sudijskoj nadoknadi vremena.Pogledajte bolestan prekršaj golmana Australije.