POGLEDAJTE: Evrogolovi Driniča u Kojića za pobedu Partizana

146. VEČITI DERBI

Drinčić pogodio iz slobodnog udarca, a Kojić iz voleja u poslednjim minutima derbija

Fudbaleri Partizana savladali su Crvenu zvezdu u 146. večitom derbiju rezultatom 2:1 (1:0).

Partizan je poveo evrogolom Nikole Drinčića u 27. minutu, izjednačio je Dragan Mrđa golom u 56. minutu, dok je pobedu Partizanu doneo Nemanja Kojić u 90. minutu.

U 27. minutu Nikola Drinčić se zaleteo i opalio po lopti, koja je posle slobodnog udarca završila u golu Bobana Bajkovića, koji nije mogao ništ, osim da paradom ulepša gol za vođstvo Partizana.

U poslednjem minutu Mrđa je izgubio loptu na sredini terena, Vulićević centrirao a Kojić sa desetak metara volej udarcem matirao Bajkovića!

Crvena zvezda posle 26. kola Superlige Srbije ima tri boda više u odnosu na Partizan i bolji međusobni skor pošto je u prvom delu sezone slavila na svom terenu 1:0.