IGRALI SE GOSTI U MITROVICI: Turska potopila Kosovo 6:1

Bunjaku postigao prvi gol za kosovsku selekciju

Na stadionu "Adem Jašari" bilo je oko 15.000 gledalaca, a publika je dizala zastave Kosova i Turske. Meč je počeo minutom ćutanja u počast rudarima poginulim u Turskoj

PRIŠTINA - Fudbalska reprezentacija Turske pobedila je selekciju Kosova rezultatom 6:1 u prijateljskom meču igranom u Mitrovici. Na stadionu "Adem Jašari" bilo je oko 15.000 gledalaca, a publika je dizala zastave Kosova i Turske. Meč je počeo minutom ćutanja u počast rudarima poginulim u Turskoj.Turska je povela već u drugom minutu golom Ozeka, a na 2:0 povisio je Kisa u 33. U 35. minutu Albert Bunjaku smanjio je vođstvo gostiju, ali i postigao prvi gol Kosova u međunarodnim utakmicama. Turska je do kraja meča ubedljivo slavila golovima Sahana u 50, Pektemeka u 55. i 76, kao i Alpera u 90. minutu.