CRNO-BELI PROTIV FARANA: Partizan igra sa Toršavnom u kvalifikacijama za LŠ

Klub iz Humske veliki favorit

U prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona Partizan će 15. jula biti domaćin, dok je revanš nedelju dana kasnije

BEOGRAD - Fudbaleri Toršavna pobedili su večeras ekipu Linkolna sa Gilbraltara sa 5:2 u revanš meču prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona i u narednoj rundi igraće protiv beogradskog Partizana. U prvom meču, koji je odigran pre nedelju dana, rezultat je bio 1:1. Toršavn je poveo u 11. minutu golom Hansena, na 2:0 povisio je Jansen u 25. minutu, dok je 34. minutu Edmundson postigao i treći gol za ekipu sa Farskih Ostrva. Karbera i Duarte su golovima u 50. i 77. minutu smanjili na 3:2, ali je Toršavn do kraja meča postigao još dva gola, a strelci su bili Hansen i Bendžaminsen. U prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona Partizan će 15. jula biti domaćin, dok je revanš nedelju dana kasnije.