NEUSPEŠNA NA DEBIJU: Prvi ženski trener u vrhunskom fudbalu poražena na premijeri

Veruje u uspeh

Korin Dijakr, koja sedi na klupi Klermona izgubila od Bresta sa 2:1, iako je na poluvremenu bilo 1:0 za tim koji trenira

Prvi ženski trener u istoriji fudbala, ne računajući niže lige, Korin Dijakr neće po dobrom pamtiti debi pošto je Klermon koji trenira poražen na gostovanju Brestu rezultatom 2:1, iako su nakon prvih 45 minuta imao gol prednosti.

"Biće dosta uzbuđenja, ali ja se trudim da me to ne ometa. Pokušavam da se koncentrišem na utakmicu i jedino što me interesuje su moji igrači i rezultat", rekla je Korin pred meč sa Brestom.

Klermon je golom Savadoga u 8. minutu stigao do prednosti koja je bila na snazi sve do 51. minuta kada je Grugi sa penala izjednačio rezultat. Totalan preokret viđen je u 67. minutu kada je Alfons po drugi put matirao L’Hostisa.