(VIDEO) AU, KAKVA ASISTENCIJA PETOM: Tadić na debiju u Premijer ligi utišao Enfild

Bravo, majstore

Srpski reprezentativac letos je iz holandskog Tventea prešao među Svece

Srpski reprezentativac Dušan Tadić na debiju u Premijer ligi i u dresu Sautemptona ostvario je fantanstičnu asistenciju, o kojoj bruji internet.

Srbin je u 56. minutu petom asistirao Klajnu za pogodak i time utišao Enfild Roud. Sautempton je u tom trenutku izjednačio rezultat protiv Liverpula na 1:1. Domaćin je poveo golom Sterlinga u 23. minutu, a Staridž je u 79. minutu ponovo doneo prednost Liverpulu. Liverpul je na kraju slavio s 2:1.

Tadić je igrao do 74. minuta kada je zamenjen. Srpski reprezentativac je letos među "Svece" stigao iz holandskog Tventea i ovo mu je prva utakmica u najatraktivnijoj ligi na svetu.