GRAĐANI RAZBILI REDSE: Jovetić doneo pobedu Sitiju, Marković debitovao za Liverpul

Bivši igrači Partizana u centru pažnje

Dva gola za Mančester sitija postigao je bivši igrač Partizana i crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić u 41. i 55. minutu, dok se jednom u strelce upisao Serhio Aguero u 69. Gosti su do jedinog pogotka stigli autogolom Zabalete u 83. minutu

MANČESTER - Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu ekipu Liverpula 3:1 (1:0) u derbi meču drugog kola engleske Premijer lige.Dva gola za Mančester sitija postigao je bivši igrač Partizana i crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić u 41. i 55. minutu, dok se jednom u strelce upisao Serhio Aguero u 69. Jovetić je proglašen za igrača utakmice.Gosti su do jedinog pogotka stigli autogolom Zabalete u 83. minutu. Za Liverpul u Premijer ligi debitovao je nekadašnji napadač Partizana i srpski reprezentativac Lazar Marković. On je u igru ušao u 60. minutu umesto Kutinja, a potom je napravio nekoliko dobrih akcija. Međutim, to nije pomoglo Liverpulu.Aleksandar Kolarov je ceo meč presedeo na klupi Mančester sitija, dok Matija Nastasić nije bio u timu.Novi član Liverpula Mario Baloteli bio je na tribinama.

Mančester siti je drugi na tabeli sa šest bodova, dok je Liverpul deveti sa tri.