(VIDEO) SPASAO JUNAJTED: Čudesna odbrana Ešlija Janga u poslednjim sekundama meča

Premijer liga

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Stouk sa 2:1 i time stigli do četvrte uzastopne pobede u Premijerligi.

Junajted nije lako došao do pobede. Maruan Felaini doveo je domaćine u vođstvo u 21. minutu, da bi Stouk izjednačio preko Stivena Nzonzija u 39, a Huan Mata je postigao drugi gol za "đavole" u 59. minutu.

Stouk je u 94. minutu mogao da izjednači i to dva puta. Prvi put je iz blizine šutirao Marko Arnautović, ali je David de Hea u padu odbio loptu do Mame Dijufa, koji je odmah šutirao po sred gola da bi loptu sa gol linije odbio Ešli Jang.

Pogledajte čudesnu odbranu defanzivca "Crvenih đavola".