USPELA SINIŠINA PRETNJA: Sampdorija se prošetala Veronom

Đenovljani gaze ka Ligi šampiona

Sampdorija se posle novog trijumfa popela na četvrto mesto na tabeli Serije A

VERONA - Fudbaleri Sampdorije pobedili su u gostima ekipu Veronu rezultatom 3:1 (1:1) u meču 14. kola Serije A.Sampdorija je povela u 28. minutu preko Edera sa penala. Prethodno je isključen igrač Verone Markez u 26. minutu, pošto je skrivio penal.Na 1:1 izjednačio je Luka Toni u 37. minutu. Sampdorija je u nastavku meča zaigrala angažovanije i stigla do pobede od 3:1 golovima Okake u 57. i Gabiadinija u 62. Srpski fudbaler Nenad Krstičić igrao je za Sampdoriju od 55. minuta.Trener Sampdorije Siniša Mihajlović izjavio je uoči meča da će da baci igrače svog tima sa Julijine terase ako ne pobede Veronu. Očigledno da je ova pretnja delovala na igrače Đenovljana koji su stigli do novog trijumfa.Sampdorija je trenutno četvrta na tabeli sa 25 bodova, dok je Verona 14. sa 14.