(VIDEO) PETARDA BARSELONE: Het-trik Mesija, čudan gol Nejmara i makazice Suareza

Katalonci bod iza Reala

Golove za katalonski klub postigli su Nejmar u 17, Mesi u 38, 59. i 65, kao i Suarez u 73. minutu

BARSELONA - Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Levantea 5:0 (2:0) u meču 23. kola španske Primere.Golove za katalonski klub postigli su Nejmar u 17, Mesi u 38, 59. i 65, kao i Suarez u 73. minutu.

Barselona je u vođstvo stigla u 17. minutu golom Nejmara posle asistencije Mesija. Argentinac je na 2:0 povisio u 38. minutu. Mesi je u 59. minutu povisio na 3:0, a onda je u 65. minutu postigao još jedan gol ovog puta sa penala. Ovo je bila Mesiju 300. utakmica u Primeri. On je ove sezone postigao 26 golova u Primeri, dva manje od Kristijana Ronalda. Argentinac je postigao četvrti "het-trik" ove sezone. Mesiju je ovo bio 31. het-trik u karijeri, a ove sezone je postigao 37 golova u 33 utakmice u svim takmičenjima.Konačan rezultat postavio je Luis Suarez makazicama u 73. minutu.Barselona je trenutno druga na tabeli sa 56 bodova, dok Real na prvom mestu ima 57. Levante je 19. sa 19 bodova.