(VIDEO) GROBARI PROZVALI SUDIJE: Pogledajte zašto je prekinuta utakmica Partizan - Rad!

Navijači crno-belih nezadovoljni suđenjem u nastavku sezone

Navijači Partizana su u 68. minutu prozvali sudijsku organizaciju i na južnoj tribini razvili transparent na kojima je pisalo: "Pravo čudo kako jedan poziv menja sve malo ucene da zaplaši vaše sudije"

BEOGRAD - Glavni sudija meča 19. kola Superlige Srbije između Partizana i Rada Milan Jeremić prekinuo je na nekoliko minuta utakmici u Humskoj zbog transparenata koji su na južnoj tribini razvile pristalice crno-belih.Navijači Partizana su ogorčeni suđenjem u nastavku sezone. Da podsetimo, na utakmici 17. kola između Partizana i niškog Radničkog (0:0) sudije su neopravdano poništile gol fudbalera crno-belih Petra Grbića. Grobare je potom iritirala činjenica da su Crvenoj zvezdi na meču protiv Vojvodine (3:0) priznatala dva gola koja su postignuta iz ofsajda.

Jeremić je tražio da se transparenti uklone, a utakmica je nastavljena posle nekoliko minuta pošto su to Grobari i učinili.Partizan je pobedio Rad 2:0 u utakmici 19. kola Superlige Srbije.