(VIDEO) SPREČIO GA TRENER: Fudbaler Fenerbahčea hteo da ode sa terena zbog zviždanja navijača!

Emenikea ne vole pristalice plavo-žutih

Emenike je u prvom poluvremenu promašio veliku šansu, a onda su navijači počeli da ga vređaju

ISTANBUL - Fudbaler Fenerbahčea Nigerijac Emanuel Emenike hteo je da napusti utakmicu protiv gradskog rivala Bešiktaša pošto su ga navijači izviždali posle jedne promašene šanse.Emenike je u prvom poluvremenu promašio veliku šansu, a onda su navijači počeli da ga vređaju. On je skinuo dres i uputio se ka svlačionici. Međutim, krajnjim naporom trener Ismail Kartal je uz pomoć nekoliko igrača uspeo Nigerijca da vrati na teren.Navijači su nastavili da vređaju Emenikea, koji je ipak zamenjen u poluvremenu. Fenerhabče je pobedio 1:0 golom Soua u 91. minutu.