(VIDEO) DIVITE MU SE I SA VISINE: Mesijeva bravura iz neviđenog ugla

Reči su suvišne

Snimak mobilnim telefonom je napravio navijač Barselone

Potez Lea Mesija pred drugi gol Bajernu u fantastičnom polufinalu fudbalske Lige šampiona, u kom je Barselona slavila sa 3:0 vrteće se u raznim varijantama, a jedna od njih se pojavila dan nakon duelaMože se reći da je Mesi sam za svega 13. minuta gurnuo Bajern u provaliju iz koje će se teško izbaviti, iako se u utorak u Minhenu igra revanš meč. Prvo je u 77. minutu probio Manuela Nojera sjajnim udarcem s dvadesetak metara, potom je postigao antologijski drugi gol, a na kraju utakmice dodao Nejmaru za majstorski pogodak kroz noge sjajnom nemačkom golmanu.

Tribine Nou Kampa su eksplodirale, fudbalski zaljubljenici su na tih nekoliko minuta zaboravili sve ostale majstore, diveći se samo veličanstvenom Argentincu.Zanimljivo je drugi gol pogledati i iz ugla navijača koji se nalazio u ravni se Mesijem i koji je celu akciju snimio telefonom.