Nećete verovati kada saznate iz kog razloga je bio prekinut meč između Napretka i Partizana

Grobari napravili feštu u Kruševcu

Početak meča je kasnio skoro pet minuta, jer pristalice Partizana nisu hteli da se sklone sa ograde tribine iza gola golmana crno-belih Živka Živkovića

BEOGRAD - Meč 28. kola Superlige Srbije između Napretka i Partizana bio je nekoliko puta prekidan zbog navijača crno-belih.Početak meča je kasnio skoro pet minuta, jer pristalice Partizana nisu hteli da se sklone sa ograde tribine iza gola golmana crno-belih Živka Živkovića.Pristalice Partizana su još krajem prvog poluvremena izazvale još jedan prekid i to iz neverovatnog razloga. Patika jednog Grobara završila je ispred pripadnika obezbeđenja, koji nije hteo da je vrati vlasniku. Ovo je iznerviralo Grobare koji su protestovali i pretili su da ulete u teren. Međutim, situacija se brzo primirala i utakmica je nastavljena.Početak drugog poluvremena je kasnio zbog povrede golmana Napretka, a Partizan je na kraju pobedio 2:0 i stigao do 26. titule u istoriji kluba.