JOKANOVIĆ BEZ MILOSTI: Makabi pobedio Voždovac!

Izraelci bolji od srpskog tima

Zmajevi upisali prvi poraz na pripremama, a sledeću utakmicu igraju 3. jula protiv ukrajinskog Karpata

Voždovac je bio bolji u prvom poluvremenu, Makabi u drugom. S tim, što srpski tim to nije materijalizovao, a Izraelci jesu. Na kraju je ekipa Slaviše Jokanovića slavila sa 3:0.

Meč je odigran u Austriji bio i prva provera izabranika Bratislava Živković od kada su na pripremama u Sloveniji.

Imali su Beograđani sjajnu šansu u 26. minutu kada su kombinovali Sikimić i Odita, koji je poslao loptu u sesnaesterac, ali Adamović nije uspeo da je sprovede u mrežu.

Novu priliku imao je Voždovac u 39. minutu kada je golmana Makabija skinuo zicer Sikimiću.

Iako je srpski tim bio bolji u prvom poluvremenu, već na početku drugog ekipa iz Tel Aviva je povela. Strelac je u 51. minutu bio Tal Ben Haim, a samo pet minuta kasnije gol je postigao i Eden Ben Basat, koji je bio precizan i sa bele tačke i u 75. minutu.

Tako su Zmajevi su posle dva remija u pripremnom period ubeležili prvi poraz, a sledeću proveru imaju 3. jula sa ukrajinskim Karpatima.