NASTAVIO SERIJU: Boško Janković opet pogodio mrežu

Srpski fudbaler u izvanrednoj formi

Janković je prethodno bio dvostruki strelac u pobedi Verone nad ekipom Vale D’Isarko sa 12:0, a ovoga puta je postigao jedan pogodak

Srpski fudbaler Boško Janković prikazao je još jednu sjajnu partiju u dresu Verone u trijumfu nad Južnim Tirolom sa 3:0 u okviru priprema za novu sezonu.Srpski fudbaler je protiv Južnog Tirola postavio konačan rezultat u 52. minutu, pošto je preostala dva gola postigao Gomes u 30. i 34. minutu.Za razliku od prve utakmice na pripremama, Verona nije imala toliko lak posao protiv Južnog Tirola, ali je ipak uspela da zabeleži sigurnu pobedu.Izabranici Andree Mandorlinija se tek uigravaju, a to potvrđuje činjenica da ih prva zvanična utakmica ove sezone očekuje tek 23. avgusta. Još se ne zna ko će biti prvi rival Jankovića i saigrača na startu takmičenja Serije A, ali će to biti poznato 27. jula, za kada je zakazan žreb.Jankoviću će predstojeća sezona biti treća u dresu Verone, u čijim redovima je ostao u želji da klub konačno dospe do vrha Serije A.