(VIDEO) MAJSTORIJE SRBINA: Pogledajte spektakularne golove Ljajića protiv Sitija

Sjajan meč srpskog reprezentativca

Srpski reprezentativac je blistao na prijateljskom meču protiv Mančester sitija

Roma je u prijateljskom meču poražena od Mančester sitija posle boljeg izvođenja penala (2:2).

Sjajnu partiju pružio je srpski reprezentativac Adem Ljajić, koji je u 87. minutu maestralno izveo slobodan udarac i doneo izjednačenje italijanskom klubu.

Susret je idealno počeo za Siti i debitanta Sterlinga koji je već posle tri minuta na terenu uspeo da postigne prvi gol u dresu mančesterskog kluba.

Ipak, samo pet minuta kasnije na scenu je stupio Miralem Pjanić. On je fenomenalnim udarcem sa nekih 20-ak metara pogodio mrežu Sitija.U nastavku Siti ponovo dolazi do prednosti posle gola Ihenaća i velike greške Ešlija Kola.

U samom finišu meča, usledila je majstorija srpskog fudbalera. Ljajić je majstorski izveo slobodan udarac za izjednačenje (2:2).

Pobednika su odlučili penali. Siti se bolje snašao, Keita i Dumbija su bili neprecizni, dok je u Sitiju bio neuspešan samo Kolarov. Ljajić se istakao i u penal seriji sa sjajno izvedenom panenkom.