(VIDEO) BLICKRIG PARTIZANA: Pogledajte kako su Božinov i Živković izrešetali Jagodince za 3 minuta

Tri gola za 186 sekundi

Bugarin dao golove u 15. i 16. minutu, a mladi reprezentativac Srbije u 18.

Fudbaleri Partizana slomili su otpor Jagodine u meču drugog kola Superlige za tri minuta.

Valeri Božinov je u 15. minutu golom iz penala doveo crno-bele u vođstvo, nepun minut kasnije Bugarin je postigao svoj treći prvenstveni gol, a u 18. minutu lep gol dao je Andrija Živković za 3:0. Između prvog i trećeg pogotka proteklo je 186 sekundi.

Aktuelni šampion je slično deklasirao u Metalac u prvom kolu kada je do 3:0 stigao za 15 minuta, između 16. i 31.

Pogledajte tri brza gola crno-belih protiv Jagodine, kao i situaciju koju je sudija Čepegi Kiš procenio kao penal, iz koga je domaćin poveo.