(VIDEO) URNEBESNO: Zvezda Junajteda smislila novi trik za ometanje protivnika

Šaljiva strana

Junajted je u 2. kolu Premijer lige slavio na gostovanju Aston Vili (1:0), a prilikom svakog prekida Darmijan je vodio veliku borbu sa štoperom domaćih Mikom Ričardsom

Fudbaler Mančester Junajteda Mateo Darmijan smislio je novi, originalni način za narušavanje koncentracije protivničkih igrača tokom prekida.

Junajted je u 2. kolu Premijer lige slavio na gostovanju Aston Vili (1:0), a prilikom svakog prekida Darmijan je vodio veliku borbu sa štoperom domaćih Mikom Ričardsom. U 37. minutu je italijanski reprezentativac imao sreće što je prošao bez kazne nakon što je u šesnaestercu uhvatio Ričardsa za vrat.

U drugom poluvremenu je, pak, odlučio omesti Ričardsa na potpuno drugačiji način. Pokazivao mu je da ima nešto na licu, a dok se zbunjeni Englez brisao, lopta je letela prema kaznenom prostoru.

Darmijanov trik je postao hit na društvenim mrežama, a ni Ričards mu nije ništa zamerio već su se korektno rukovali posle utakmice.