(VIDEO) BRAZILAC SE OBRUKAO: Da li je ovo najgore izvedeni korner u istoriji fudbala?

Da li je moguće?

Enrike je u drugom poluvremenu pokušao da izvede korner, a njegov šut je otišao daleko iza gola protivnika

RIO - Fudbaler brazilskog kluba Botafoga Enrike obrukao se na meču protiv Moži Mirima.Botafogo, koji je trenutno prvoplasirani na tabeli Serije B, pobedio je u gostima Moži Mirim 3:0, ali je Enrike postao predmet sprdnje na društvenim mrežama.Enrike je u drugom poluvremenu pokušao da izvede korner, a njegov šut je otišao daleko iza gola protivnika.Pogledajte i procenite sami da li je ovo jedan od najgore izvedenih kornera u istoriji fudbala.