(VIDEO) POTEZ GODINE: Golman Holbaha makazicama u 90. minutu sprečio eliminaciju iz FA kupa

Riki Druri postao heroj

Druri je u 90. minutu utakmice 2. kola kvalifikacija FA kupa protiv Vorčester sitija postigao gol za svoj tim

LONDON - Golman engleskog niželigaša Holbah junajteda Riki Druri tema je dana na Ostrvu.Druri je u 90. minutu utakmice 2. kola kvalifikacija FA kupa protiv Vorčester sitija postigao gol za svoj tim. Golman Holbaha je u poslednjim trenucima utakmice pri vođstvu Vorčestera od 1:0 otišao da pomogne saigračima u protivnički šesnaesterac.On je posle slobodnog udarca iz prve makazicama sa oko 15 metara od gola zatresao mrežu protivnika.Utakmica je završena bez pobednika, 1:1, a zbog nerešenog rezultata biće odigran novi meč.