(VIDEO) RONALDO JE NESREĆAN: Pogledajte izraz lica Kristijana posle četvrtog gola Bejla

Nije mu sve po volji

Fudbaleri Reala ostvarili su jednu od najubedljivijih pobeda u istoriji kluba pošto su na "Santjago Bernabeu" savladali Rajo Valjekano rezultatom 10:2 (4:2) u meču 16. kola Primere.

Briljirao je Geret Bejl koji je četiri puta zatresao mrežu "Pčelica", golovima u 25., 41., 61. i 70. minutu.

Benzema je dao tri gola (48., 79. i 90. minut), Ronaldo dva (30. i 53.) i jedan Danilo (3.).

Iako je postigao dva pogotka Kristijano Ronaldo nije bio srećan posle četvrtog pogotka Bejla za 8:2 u tom trenutku.

Velšanin je dobio upotrebljivu loptu, i iako je i sam bio u izglednoj šansi pokušao je da uposli Portugalca. Međutim, lopta se ponovo odbila do Velšanina koji je prosto ćušnuo u mrežu.

Ronaldo zbog toga nije bio srećan, prvo je iz besa šutnuo loptu u mrežu, a zatim je ljutitom facom dovoljno rekao šta misli o toj situaciji.