Kiks Juventusa obradovao Milan

Milan je kod kuće savladao ekipu Atalante sa 2:0, a golove su postigli Suli Muntari i Robinjo i dva kola pre kraja prvenstva ima samo bod manje od "stare dame"

TORINO - Fudbaleri Juventusa odigrali su kod kuće samo 1:1 protiv Lećea i dva kola pre kraja Serije A vratili u šampionsku trku drugoplasirani Milan koji sada ima samo bod manje.

Stara dama je vodila od osmog minuta golom Klaudija Markizija, a činilo se da je sve gotovo u 54. minutu, kada je isključen igrač gostiju Kvadrado.

Ipak, pet minuta pre kraja utakmice, Andrea Bertolaći je iskoristio veliku grešku Đanluiđija Bufona i postavio konačan rezultat.

Milan je kod kuće savladao ekipu Atalante sa 2:0, a golove su postigli Suli Muntari i Robinjo.

Boško Janković je u 76. minutu sjajnim udarcem sa distance doneo sva tri boda Đenovi protiv Kaljarija (2:1) i nagovestio da bi njegova ekipa ipak mogla da izbori opstanak u Seriji A.

Višestruki prvak Italije Inter ponovo je razočarao navijače i porazom od Parme sa 3:1 napravio veliki korak unazad u borbi za mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Kiks je napravio i Lacio koji je kod kuće odigrao samo 1:1 protiv Sijene, dok je ekipa Udinezea slavila u Ćezeni sa 1:0 i pokazala da će se do kraja šampionata hrabro boriti za treće mesto na tabeli.