(VIDEO) TRIJUMF KLOPOVE LUDE DRUŽINE: Liverpul pobedio u Noriču 5:4 posle neverovatnog finiša

Goleada na premijeri 23. kola

Fudbaleri Liverpula kao gosti pobedili Norič 5:4 (1:2) u prvom meču 23. kola Premijer lige.

Na stadionu "Kerou roud" Norič i Liverpul odigrali su neverovatnu utakmicu.

Gosti su poveli, domaći "kanarinci" stigli do 3:1, izabranici Jirgena Klopa su zatim napravili veliki preokret za 4:3, a onda je usledila ludnica u sudijskoj nadoknadi vremena. U 93. minutu je bilo 4:4, a u 95. konačnih 4:5!

Strelci za Norič bili su Mbokani u 29. minutu, Nejsmit u 41, Hulahan u 54. iz penala i Basong u 93, a za Liverpul Firmino u 18. i 63, Henderson u 55, Milner u 75 i Lalana u 95.

"Crveni" su, makar dok se ne odigraju preostali mečevi 23. kola, skočili na sedmo mesti sa 34 bodova, dok je Norič ostao 16. sa 23.

Liverpulu je ovo prva pobeda posle tri prvenstvene utakmice "posta", dok je Norič zabeležio treći uzastopni poraz.