(VIDEO) MILAN SAVLADAO ĐENOVU: Siniša Mihajlović nastavio poteru za LŠ

Serija A

Fudbaleri Milana pobedili su na San Siru ekipu Djenove sa 2:1 (1:0) u utakmici 25. kola italijanske Serije A.

Tim Siniše Mihajlovića zabeležio je petu pobedu iz poslednjih sedam mečeva, računajući i Kup Italije, a strelci su bili Karlos Baka u petom i Keisuke Honda u 64. minutu.

Sve što su Đenovljani uspeli da urade je počasan pogodak u finišu preko bivšeg igrača „roso-nera“ Alezija Ćerćija.

Meč je obeležio fantastičan gol Honde, kada je sa oko 25 metara preciznim i snažnim udarcem savladao golmana Matiju Perina.

Milan se ovim trijumfom priključio u trci za mestom koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, pošto ima četiri boda manje od trećeplasirane Rome, dok je Đenova na dva poena od zone za ispadanje.

Torino je u gostima pobedio Palermo 3:1. Golove za Torino postigli su Imobile u 19. i 69. i Gonzalez (autogol) u 31. minutu. Jedini strelac za Palermo bio je Đilardino. Uroš Đurđević nije igrao za Palermo. Bolonja je golom Destra u 79. minutu pobedila u gostima Udineze 1:0. Zdravko Kuzmanović bio je starter u ekipi iz Udina, a zamenjen je u 64. minutu. Sampdorija i Atalanta su igrale bez golova.