(VIDEO) LE: Sergej za remi Lacija, goleada Valensije, bomba Aduriza u Marseju

1/16 finala Lige Evrope

Fudbaleri Valensije deklasirali su Rapid iz Beča (5:0) u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope

Čak pet fudbalera upisalo se u strelce za domaći tim. Dvostruki strelac na meču bio je Mine u 4. i 25. minutu, a golove za domaćina postigli su Pareho, Negredo, Gomes i Rodrigo.

Fudbaleri Atletik Bilbaa savladali su na gostovanju ekipu Marseja rezultatom 1:0, a stralac spektakularnog gola bio je sjajni Aduriz.Španski fudbaler je u 54. minutu uhvatio volej sa 30-ak metara udaljenosti i tako savladao golmana domaćeg tima.

Galatasaraj i Lacio odigrali su nerešeno 1:1.Sirioglu je doneo prednost turskom timu, a srpski fudbaler Sergej Milinković Savić u 21. minutu postavio je konačan rezultat na meču.

Galatasaray 1-1 Lazio by HaberdarTV

Liga Evrope, 1/16 finala:

Anderleht – Olimpijakos 1:0Dortmund – Porto 2:0Fiorentina – Totenhem 1:1Midtjiland – Mančester junajted 2:1Sevilja – Molde 3:0Sent Etjen – Bazel 3:2Viljareal – Napoli 1:0Augsburg – Liverpul 0:0Galatasaraj – Lacio 1:1Marsej – Bilbao 0:1Šahtjor – Šalke 0:0Sion – Braga 1:2Sparta – Krasnodar 1:0 Sporting – Leverkuzen 0:1 Valensija – Rapid 5:0Fenerbahče – Lokomotiva 2:0