(VIDEO) ITALIJANI TVRDE: Engleski sudija namerno pokrao Juventus protiv Bajerna

Sporna oba pogotka Nemaca

Fudbaleri Juventusa odigrali su protiv Bajerna nerešeno 2:2 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona i sačuvali nade za revanš u Minhenu.

Iako su svetski mediji puni hvalospeva na račun "Stare dame" koja se vratila od 0:2, italijanski mediji grme na engleskog sudiju Martina Etkinsona i idu dotle da tvrde da je italijanski prvak namerno oštećen u ovoj utakmici.

Prema nekim teorijama Etkinson je namerno pokrao Juventus jer se italijanski i engleski klubovi bore za treće mesto na evropskoj rang listi.

Englezu se na dušu stavljaju oba gola Bajerna, kao i to što nije svirao penal za crno-bele posle igranja rukom Artura Vidala u kaznenom prostoru Bajerna. U 22. minutu lopta je posle šuta Pogbe pogodila Vidala u ruku, međutim Etkinson nije dosudio najstrožu kaznu.

Arturo Vidal, Foto: Printskrin

Druga velika greška Engleza je vodeći gol Bajerna. U trenutku kada je Miler šutirao, Levandovski je bio u ofsajdu i smetao je golmanu Juventusa Bufonu.

Treća velika greška Etkinsona je drugi pogodak Bajerna koji je trebao da bude poništen zbog prekršaja Levandovskog nad Bonućijem. U nastavku akcije Roben je majstorskim pogotkom savladao Bufona.

Prekršaj Milera pre drugog gola Bajerna, Foto: Printskrin