(VIDEO) SRBI HARAJU BELORUSIJOM: Evo kako su Ivanić i Milunović doneli pobedu BATE Borisovu

Šampion ne posustaje

Fudbaleri BATE Borisova zabeležili su pobedu u trećem kolu prvenstva Belorusije na gostovanju Minsku 3:2 posle preokreta zahvaljujući srpskim internacionalcima.

Bila je to treća i najteža pobeda višestrukog šampiona u novoj sezoni.

Domaćin je vodio 2:1 do 66. minuta kada je doskorašnji kapiten Vojvodine Mirko Ivanić izjednačio, a Nemanja Milunović je BATE Borisovu doneo ceo plen pogotkom u 92!

Zanimljivo je da je i prvi gol na meču, za Minsk, postigao srpski fudbaler Nemanja Čović, koji je nastupao za Vojvodinu, Spartak i Proleter. Na 1:1 izjednačio je Mihail Gordejčuk u 37. minutu. Novo vođstvo Minsku doneo je Bitali Trubilo u 65, ali samo tri minuta kasnije počeo je preokret u režiji Srba.