(VIDEO) BRĐANI NEMILOSRDNI: Čukarički izrešetao mrežu Ordabasija

OSIGURALI MIRAN PUT U KAZAHSTAN

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Ordabasi sa 3:0 u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

1 / 5 Foto: Saša Pavlić

Izabranici Milana Lešnjaka tokom celog meča bili su kvalitetniji rival, te su potpuno zasluženo izvojevali pobedu. Tim iz Kazahstana pružao je otpor, ali ne dovoljno dostojan da se suprostavi ekipi sa Banovog brda.

Već u 6. minutu Brđani su imali priliku da povedu, ali nažalost Lukas Pjasentin nije uspeo da sa bele tačke nadmudri kazahstanskog golmana. Usledilo je još par dobrih prilika od strane beogradskog tima, a onda je Muhtarov nesportskim potezom završio učešće na ovom meču. Nezgodan start nad Fofanom sudija je kaznio crvenim kartonom!

Sa igračem manje Ordabasi nije imao mnogo prilika u nastavku susreta. U 48. minutu Matić je sa 11 metara zatresao mrežu za 1:0, da bi samo šest minuta kasnije Kajević povećao prednost na 2:0. Pitanje pobednika rešio je kapiten Matić, koji je postavio konačnih 3:0.

ČUKARIČKI: Stevanović – Stojković, Đurić, Pjasentin, Živković – Janković, Lagator, Knežević, Kajević, Mandić – Fofana.

ORDABASI: Bojčenko – Simčević, Abdulin, Mukhtarov, Adjerbekov – Dijakato, Čate, Tungišbajev, Gogua, Tolebek - Kasalica