(VIDEO) LUDNICA U NAPULJU: Napoli sa dva igrača više pobedio Milan, minimalac Juventusa

Spektakl u Seriji A

Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu ekipu Milana 4:2 (2:0) u meču drugog kola italijanske Serije A.

Napoli je posle prvih 45 minuta vodio 2:0 golovima Milika u 18. i 33. minutu. Milan je preko Nianga u 51. iSusa u 55. minutu stigao do izjednačenja.Kaljehon je u 74. minutu doneo prednost Napoliju od 3:2, a potom je isključen fudbaler Milana Kučka. U 87.minutu isključen je i Nijang, a konačan rezultat postavio je Romaljoli autogolom u 94. minutu.

Napoli posle dva kola ima četiri boda, a Milan tri.Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima Lacio s 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Sami Kedira u 66. minutu posle dodavanja Paula Dibale kroz odbranu Lacija.