(VIDEO) GOL TADIĆA NEDOVOLJAN ZA BOD SVETACA: Arsenal u 94. minutu sa penala srušio Sautempton

Drama u Londonu

Fudbaleri Arsenala pobedili su na svom terenu ekipu Sautemptona 2:1 u meču 4. kola Premijer lige.

Gosti su poveli golom Dušana Tadića u 18. minutu. On je izveo slobodan udarac, lopta je pogodila prečku i udarila u leđa Petera Čeha, a onda je završila u mrežu domaćeg tima.

Arsenal je peti na tabeli sa sedam bodova, dok je Sautempton na 18. poziciji sa dva boda.

Totenhem je u gostima pobedio Stouk 4:0. Totenhem je tako upisao drugu pobedu od početka sezone i trenutno je četvrti sa osam bodova. Na drugoj strani, Stouk je i dalje bez trijumfa, poslednji je na tabeli sa samo jednim osvojenim bodom. Golove za Totenhem postigli su Son Hung-Min u 41. i 56. minutu, Dele Ali u ; 60. i Hari Kejn deset minuta kasnije.

Votford je u gostima slavio protiv Vest Hema sa 4:2 i tako upisao svoju prvu pobedu od početka sezone.

Vest Hemu je, na drugoj strani, ovo treći poraz i nalazi se na 17. mestu na tabeli Premijer lige sa tri boda.

Barnli je s minimalnih 1:0 pobedio Hal, a istim rezultatom slavio je i Bornmut protiv Vest Bromviča. Fudbaleri Kristal Palasa su u gostima savladali Midlsbro sa 2:1.