(VIDEO) ARSENAL NAPUNIO MREŽU SRPSKOG GOLMANA: Stojković primio gol sa 30 metara, savladao ga Džaka

Četvorka Tobdžija u Notingemu

Srpski golman iz Notingem Foresta Vladimir Stojković primio je četiri gola u porazu svog tima od Arsenala u Liga kupu Engleske - 0:4.

Gosti su u Notingemu poveli u 23. minutu utakmice kada je švajcarski reprezentativac Granit Džaka "zategao" iz daljine, lopta je usput zakačila nekog, ali je Stojković morao bolje da interveniše. Tako je Arsenal poveo 1:0.

U nastavku je dva gola dao Lukas Perez, jedan iz penala (59. minut), a jedan posle greške defanzivca Notingem Foresta (71. minut). Tačku na ubedljivu pobedu Arsenala stavio je Aleks Okslejd-Čembrlen u 93. minutu, a tom prilikom je Perez posle dva gola upisao i asistenciju.