(VIDEO) EPSKE REAKCIJE: Neviđeni kiksevi hrvatskog golmana su pravi hit na internetu

Umesto lopte hvata vruće krompire

Golman Osijeka Zvonimir Mikulić postao je planetarna zvezda. Na njegovu žalost, ne zbog odličnih odbrana, već zbog kikseva i smešnih golova koje je primio.

Ove sezone Mikulić se dobrano obrukao na utakmicama protiv Istre iz Pule i Dinama iz Zagreba.

Na utakmici protiv Istre Osijek je do 90. minuta vodio sa 1:0, a onda je očajnički šut fudbalera Istre na zaprepašćenje svih prošao kroz ruke Mikuliću i završio u mreži.

Mikulić se "proslavio" i u nedelju, takođe na svom stadionu, protiv Dinama iz Zagreba.

Dinamo je slavio sa 2:0, a ko zna kako bi se utakmica završila da šut Ćorića u 45. minutu sa oko 30 metara nije završio u mreži Osijeka. Lopta je prošla kroz ruke i noge Mikuliću, kao da je u pitanju vruć krompir, a ne lopta.