(VIDEO) DŽEKO DVOSTRUKI STRELAC: Roma pobedila Peskaru i nastavila borbu za vrh tabele

Vučica četiri boda iza Juventusa

Fudbaleri Rome pobedili su večeras na svom terenu Peskaru s 3:2 u poslednjoj nedeljnoj utakmici 14. kola italijanske Serije A.

Roma i Peskara odigrali su veoma uzbudljivu utakmicu u Rimu, a domaćin je na kraju ipak uspeo da trijumfuje i tako smanji zaostatak za liderom šampionata Juventusom, koji je ranije danas poražen s 3:1 od Đenove.

Dvostruki strelac za Romu bio je Edin Džeko koji se u listu strelaca upisao u sedmom i 10. minutu, dok je jedan gol postigao Dijego Peroti u 71. minutu iz jedanaesterca.

Golove za Peskaru postigli su Ledijan Memušaj u 60. i Đanluka Kaprari u 74. minutu.

Roma zauzima drugo mesto na tabeli Serije A sa 29 bodova, četiri manje od Juventusa, dok je Peskara 18. sa sedam.