(VIDEO) GRAĐANI NA DRUGOM MESTU: Mančester siti slomio Hal u drugom poluvremenu

Trojka Gvardiolinog tima

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras u gostima Hal sa 3:0, u utakmici 18. kola Premijer lige i popeli se na drugo mesto na tabeli.

Siti je do pobede stigao golovima u drugom poluvremenu. Prvo je Jaja Ture postigao gol u 72. minutu iz jedanaesterca, a vođstvo je udvostručio Keleči Iheanačo u 78. minutu. Konačan rezultat postavio je Kertis Dejvis, autogolom u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Ceo meč za "građane" odigrao je srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov.

Ekipa Pepa Gvardiole je ostvarila treću uzastopnu pobedu i popela se na drugo mesto na tabeli sa 39 bodova. Isti broj bodova ima i Liverpul na trećem mestu, ali uz utakmicu manje. "Crveni" će sutra igrati protiv Stouka.

Hal je pretrpeo 12. prvenstveni poraz, u poslednjih sedam utakmica nema pobedu i poslednji je na tabeli sa 12 bodova.

Hull City vs Manchester City 0-3 - All Goals... by socerhub365