(VIDEO) ČELSI LAKO S TREĆELIGAŠEM U FA KUPU: Pedro dao 2 gola, ali se i obrukao. Evo kako

Igrao i Ivanović

Fudbaler Čelsija pobedili su Piterboro 4:1 (2:0) kao domaćini na "Stamford brižu" u utakmici trećeg kola FA kupa.

Premijerligaš nije imao problema da opravda ulogu favorita protiv trećeligaša.

Trener Čelsija Antonio Konte ukazao je šansu igračima sa manjom minutažom u prvenstvu, pa je i kapiten srpske reprezentacije Branislav Ivanović odigrao ceo meč.

Glavna rola pripala je Pedru. Španac je postigao dva gola, u 18. i 75. minutu, ali je i propustio šansu iz koje je bilo teže promašiti nego zatresti mrežu - pogodio je prečku.

U strelce su se još upisali i Bačuaji u 43. i Vilijan u 52. minutu, na asistenciju Pedra. Gol za goste dao je Nikols u 70. minutu.