(VIDEO) REMI PO MERI ČELSIJA: Siti vodio 2:0, Totenhem osvojio bod u Mančesteru

Spektakl na Etihadu

Fudbaleri Mančester sitija i Totenhema igrali su nerešeno 2:2 (0:0) u derbiju 22. kola Premijer lige.

"Građani" su vodili 2:0, ali su "pevci" uspeli da izjednače i osvoje bod na "Etihadu".

Ipak, taj rezultat najviše odgovara lideru Čelsiju, jer njegovi pratioci redom posustaju. Posle današnjeg kiksa Liverpula protiv Svonsija (2:3), sada su i Totenhem i Mančester siti sa 46, odnosno 43 boda, daleko od "plavaca", koji imaju 52 boda i meč manje.

Mančester siti je do ubedljive prednosti stigao preko Sanea i De Brujnea u uvodu drugog poluvremena, u 49. i 54. minutu, zahvaljujući greškama gostujućeg golmana Lorisa.

Dele Ali je već u 58. minutu prepolovio zaostatak "pevaca", a konačan rezultat postavio je Hung-Min u 77.

All Goals HD- Manchester City 2-2 Tottenham... by nammakudla