(VIDEO) HRVAT PRED OTKAZOM: Mančester siti opet razbio Vest Hem

Građani dali čekićarima 9 golova na 2 meča

Fudbaleri Mančester sitija deklasirali su Vest Hem kao gosti na "Olimpijskom stadionu" u Londonu 4:0 (3:0) u utakmici 23. kola Premijer lige.

"Građani" su ponovo naneli katastrofu "čekićarima", jer su ih pre nepuna dva meseca na istom mestu u FA kupu pobedili 5:0.

Siti je golove davao mahom posle grešaka domaćih igrača i lepih akcija.

Kevin De Brujne u 17, David Silva u 21. i Gabijel Žesus u 39. minutu pobrinuli su se da pitanje pobednika bude rešeno pre odlaska na odmor. U nastavku je Vest Hem "zakucan" golom Jaja Turea iz penala u 66. minutu.

Ceo meč za pobednički tim odigrao je srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov.

Mančester siti se izjednačio na četvrtom mestu tabele sa Liverpulom, obe ekipe imaju 46 bodova, deset manje od prvoplasiranog Čelsija.

Vest Hem je ostao na 11. poziciji sa 28 bodova, ali ovaj debakl mogao bi da bude presudan da uprava kluba uruči otkaz treneru, Hrvatu Slavenu Biliću.

All Goals & highlights - West Ham 0-4... by mohtv