HAOS NA UTAKMICI ČUKARIČKOG: Stradao biciklista, trener protivnika simulirao, intervenisala policija

Ludnica na Kipru

Fudbaleri Čukaričkog završili su pripreme na Kipru, a na poslednjoj utakmici je i policija intervenisala

"Brđani" su vodili golom Beka Fofane u 26. minutu i bili blizu trijumfa, kada je trener rumunskog drugoligaša Olimpije u 79. minutu iznerviran sudijskom odlukom izazvao sukob dva stručna štaba u kom su učestvovali gotovo svi.- Svađa, prvi prekid u prvom poluvremenu, lopta koja pogađa biciklistu na drumu, policajac na uviđaju u pauzi, simuliranje, kraj meča u 79. minutu, ovacije igrača Čukaričkog zbog detinjastog poteza trenera rumunske Olimpije, detalji su koji us doveli do prekida.Međutim, trener Čukaričkog Nenad Lalatović ne samo da računa ovu pobedu, već ističe da mu je najdraža.- Šta da li računam? Ovo mi je najslađa pobeda na pripremama! Osećam se kao da smo dobili 5:0. Bili su nervozni od početka meča. Šta da je Jovanović dobio udarac u stajnu nogu? Naježim se pri pomisli šta je moglo da se dogodi - istakao je Lalatović. Kurir sport / Mondo