(VIDEO) BELA TAČKA SREĆNA ZA KATALONCE: Mesi sa penala doneo pobedu Barseloni u 90. minutu

Drama na Nou Kampu

Fudbaleri Barselone pobedili su danas na svom terenu Leganes sa 2:1 u 23. kolu Primere, a do trijumfa su došli golom iz penala u 90. minutu.

Barsa je povela već u četvrtom minutu, kada je Luis Suares sa leve strane proigrao Lionela Mesija u šesnaestercu, a on je samo podmetnuo nogu za 1:0. Leganes je izjednačio u 71. golom Unaija Lopesa.Penal je dosuđen u 90. minutu zbog prekršaja nad Nejmarom u šesnaestercu gostiju, a siguran izvođač bio je Mesi.Barselona je tako sačuvala drugo mesto i ima bod manje od vodećeg Real Madrida, koji ima dve utakmice manje. Leganes je 17, sa 18 bodova, dva više od timova iz opasne zone.