(VIDEO) STARA DAMA IZ DVOJKE U KECA Juventus uz 2 penala do preokreta protiv Napolija u Kupu Italije

Branilac trofeja grabi ka novom finalu

Fudbaleri Juventusa pobedili su Napoli 3:1 (0:1) u prvoj utakimici polufinala Kupa Italije.

Gosti su poveli preko Hozea Kaljehona u 36. minutu, ali je branilac trofeja u drugom poluvremenu napravio preokret.

Sudija Valeri je dva puta pokazao na belu tačku u kaznenom prostoru Napolija, a oba puta je precizan izvođač penala bio Paulo Dibala, u 47. i 69. minutu. U međuvremenu, u strelce se upisao i bivši igrač Napolija, Gonzalo Iguain, koji je golmana Pepea Reinu savladao u 64. minutu.

Revanš će se igrati u Napulju 5. aprila.

U drugom polufinalu sutra se sastaju gradski rivali iz prestonice Italije, Roma i Lacio.

Jose Callejon goal (Napoli) against Juventus (0-1) by mamiewaymire

Paulo Dybala Goal HD - Juventus 1-1 Napoli 28... by RussellLerman

2-1 Gonzalo Higuain Goal HD Juventus 2 - 1... by gooooooooooal