(VIDEO) ZAKUVAVA SE NA VRHU: Totenhem rasturio Votford, preti i Čelsiju

Premijer liga

Totenhem je u prvoj utakmici 32. kola engleske fudbalske Premijer lige deklasirao na svom terenu nejaki Votford sa 4:0

Bila je ovo Sparsima šesta pobeda u nizu, drugi su sa 68 bodova i nastavljaju jurnjavu za liderom Čelsijem koji ima 72 boda, ali i meč manje.

Dele Ali je postigao fantastičan pogodak protiv Votforda, ali je Son imao strašan dan - dva gola i jedna asistencija, njegov su učinak.

Totenhem je posao završio još u prvih 45 minuta meča i to za samo desetak minuta igre. Goste je sjajnim pogotkom načeo Dele Ali u 33. minutu, rezultat je šest minuta kasnije duplirao Dajer.

Son, koji je poslužio Dele Alija za 1:0, malo pre kraja poluvremena se upisao i u strelce za 3:0, dok je početkom drugih 45 minuta drugim golom na meču postavio konačnih 4:0 za Totenhem.