(VIDEO) JUVE DEMOLIRAO BARSU: Dibala i Kijelini u kofer za Španiju spakovali 3:0

Spektakl u Torinu

Fudbaleri Juventusa savladali su Barselonu 3:0 (2:0) u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona, a meč je sa dva gola obeležio Paulo Dibala.

Centarfor "Stare dame" pogodio je u sedmom minutu, nakon što se u kaznenom prostoru sjajno okrenuo i plasirao loptu u gol, a zatim i petnaest minuta kasnije kada je povratnu loptu Mandžukića preciznim udarcem iz šesnaesterca smestio u gol.

U 30. minutu zbog ofsajda je poništen gol Barselone, a Katalonci su nekoliko minuta ranije imali odličnu priliku, kada je Mesi sa golom spojio Inijestu čiji šut je Bufon odbranio. Barselona je do gola mogla i pred kraj prvog poluvremena kada je Suarez probao glavom, a lopta na putu ka mreži prvo pogodila Bonućija, potom prevarila Bufona, a zatim otišla u korner. Juventus je bolju igru na meču potvrdio u 55. minutu kada je Đorđo Kijelini treći put matirao Ter Štegena.

Barselona se potom trgla, pa je u 67. minutu posle pokušaja Nejmara, lopta Kijrelinija pogodila u grudi pa u ruku, ali penala nije bilo. Pre toga je dobru šansu za Katalonce imao Suarez, ali je lopta otišla kraj gola.

Drugo poluvreme

90+4. minut - Kraj meča

90. minut - Igraće se još 4 minuta

87. minut - Slobodan udarac za BarselonuZid je odradio posao, samo korner, Mesi je igrao slabo

83. minut - Gosti imaju loptu Bedem bred golom tima iz Torina je čvrst

75. minut - Slab šut Suareza Barselona je došla do daha, ali ne preti ozbiljno

69. minut - Nema penala za Barsu!Posle šuta Nejmara lopta je pogodila Kijelinija u grudi pa u ruku, penala nije bilo

68. minut - Opet SuarezOpet je Urugvajac bio pred Bufonom, ali je promašio

61. minut - Juventus ima više od igre Fudbaleri Juventusa ne daju barseloni da dođe do daha

55. minut GOOOOOOOOOOOOOL Kijelini Opet prekid! Ono što koji minut ranije nije uradio Iguain sada je uspeo Kijelini, koji je glavom matirao golmana Barselone

Giorgio Chiellini Goal HD - Juventus 3-0... by LiveFootball28

47. minut - Mesi je probao, lopta ide pored golaMesi je poslao loptu ka Nejmaru, Brazilac je posle duela sa odbranom nekako ostavio Mesiju, koji je šutirao pored gola

46. minut - Počelo je drugo poluvremeSa centra su krenuli domaći

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena

44. minut - Opet Iguain Argentinac je primio loptu, šutiroa, ali je Ter Štegen odbio loptu do saigrača, sprečivši Dibalu da postigne novi gol

40. minut - Suarez je u šansi

Urugvajac je probao glavom lopta je pogodila Bonućija, prevarila Bufona i otišla u korner

38. minut - Jedino vredno pomena od poništenog gola gostiju je pokušaj Pjanića koji je završio daleko od gola

30. minut - Barseloni poništen golMesi trese mrežu Juvea, ali je gol poništen zbog ofsajda. Argentinac je oduzeo loptu Kediri, a sledeći kontakt sa njom imao je Suarez, koji se u trenutku Mesijevog starta nalazio u ofsajdu

22. minut GOOOOOOOL 2:0 Dibala Iz dve šanse fudbaler Juventusa je postigao dva gola. Sa 15 metara šutirao je iz trka i pogodio

20. minut - Kakva šansa za gosteMesi je našao Inijestu, ali je Bufon u duelu 1 na 1 uspeo da odbrani

17. minut - Igra se između dva šensaestercaJuventsu deluje opasnije, ali posle gola nije imao šansi

12. minut - Pokušao je Mesi Iz slobodnog udarca iskosa sa desne strane, ali lopta nije išla u okvir gola

7. minut GOOOOOOOOOOOL 1:0 - Dibala Dibala je primio loptu u šesnaestercu, brzo razmišljao, okrenuo se i plasirao je u malu mrežu gola Barselone

3. minut - Iguain je pokušao Napadač Juventusa ostao je sam u kaznenom prostoru, ali je Ter Štegen odbranio, udarac koji je išao prabvo u njega

1. minut - Utakmica je počela Sa centra je krenula ekipa Barselone

Prvo poluvreme

19:58 - Sastavi

Juventus: Bufon - Dani Alves, Bonući, Kjelini, Aleks Sandro - Pjanić, Kedira - Kvadrado, Dibala, Mandžukić - Iguain

Barselona: Ter Štegen - Roberto, Pike, Umtiti, Matje - Rakitić, Maskerano, Inijesta - Mesi, Suarez Nejmar

19:20 - Navijači dolaze na stadione u Torinu i Dortmundu

19:00 - Ovako bi izgledao idealan tim sastavljen od igrača Juventusa i Barselone.

Trio Barselone Mesi–Sančez–Nejmar ove sezone dao je ukupno 90 golova, od kojih 18 u Ligi šampiona, ali je Juventus u tom takmičenju primio samo dva gola.Trener torinske "Stare dame" Masimilijano Alegri ne može da se pohvali skorom protiv Barselone, samo je jednom slavio pobedu u devet međusobnih mečeva."Ništa nije nemoguće. Moramo da odigramo perfektno na tehničkom nivou i da verujemo da možemo da eliminišemo Barselonu", rekao je Alegri.Revanš je naredne nedelje.