(VIDEO) DRAMA NA VEMBLIJU Arsenal u produžetku pobedio Mančester siti i plasirao se u finala FA kupa

Za trofej sa Čelsijem

Fudbaleri Arsenala plasirali su se u finale FA kupa, pošto su danas posle produžetaka sa 2:1 pobedili Mančester siti na londonskom "Vembliju".

Protivnik Arsenala u borbi za trofej biće Čelsi, koji je dan ranije sa 4:2 pobedio Totenhem. Finale će se igrati 27. maja, takođe na "Vembliju".

Siti je poveo u 62. minutu golom Serhija Aguera, ali je Arsenal izborio produžetke pogotkom Nača Monreala u 71.

Pobedu ekipi Arsena Vengera u produžetku je doneo Aleksis Sančes u 101. minutu.

Utakmicu su obeležile brojne šanse obe ekipe, a arbitar je u prvom poluvremenu poništio po gol svakom od rivala, Arsenalu zbog ofsajda Lorana Košelnog, a Sitiju zbog toga što je procenio da je lopta izašla van terena.

All Goals & Highlights HD - Arsenal 2-1... by Video-Sport