SVET SE KLANJA KRISTIJANU: Ronaldo het-trikom uništio Atletiko i doveo Real na korak od finala VIDEO

Portugalac briljirao protiv "komšija"!

Fudbaleri Reala pobedili su na svom terenu ekipu Atletika 3:0 (1:0) u prvom meču polufinala Lige šampiona.

1 / 13 Foto: Reuters

Sva tri gola za Real postigao je Kristijano Ronaldo u 10, 73. i 86. minutu. Portugalac je do sada postigao 103. gola u LŠ.Revanš meč biće odigran 10. maja na stadionu Visente Kalderon.

TOK MEČA90+3. minut - Kraj utakmice!Real je pobedio 3:0, a sva tri gola za "kraljevski klub" postigao je Kristijano Ronaldo. On se u strelce upisao u 10, 73. i 86. minutu. Revanš je 10. maja na Vinsente Kalderonu.90. minut - Utakmica je produžena za 3 minuta!Real vodi 3:0 i napada u finišu utakmice!86. minut - GOLLL!!! Real vodi 3:0! Ponovo Ronaldo!Novi gol Ronaldo. Portugalac je posle divne akcije svog tima ponovo pogodio mrežu Atletika.

80. minut - Atletiko krenuo agresivnije u finišu utakmice
73. minut - GOLLL!!! Real vodi 2:0!

70. minut - Igra se odvija na sredini terenaVelika borba se odvija na sredini terena. Real je bezopasan u drugom delu, dok Atletiko ne može da stvori šansu57. minut - Dvostruka izmena u AtletikuTrener Atletika Dijego Simeone izvršio je dvostruku izmenu. U igru su ušli Tores i Gaitan. I dalje bez pravih šansi u drugom poluvremenu

50. minut - Fudbaleri Atletika agresivniji na startu drugog dela mečaFudbaleri Atletika agresivniji su na startu drugog poluvremena. Igrači Atletika su napravili nekoliko grubih prekršaja nad igračima Reala46. minut - Počelo je drugo poluvremeII poluvreme

45+2. minut - Kraj prvog poluvremenaReal posle prvih 45 minuta vodi 1:0. Jedini gol postigao je Ronaldo u 10. minutu. Ovo je bio Ronaldov 101. gol u LŠ.
45. minut - Prvo poluvreme je produženo za minut
U poslednjim trenucima prvog poluvremena povredio se Karvahal. Ramos je u borbi za loptu laktom udario Ernandesa.

40. minut - Real se povukao, Atletiko napadaReal se povukao u finišu prvog poluvremena, a Atletiko napada. Gosti su izveli dva kornera, ali nema promene rezultata32. minut - Budi se Atletiko!Velika šansa za Atletiko. Grizman je prosledio loptu do Godina, koji je šutirao tik iznad gola29. minut - Kakav udarac BenzemeRonaldo je prosledio loptu do Benzeme, a Francuz je makazicama šutirao preko gola

24. minut - Dobar pokušaj Modrića 17. minut - Velika prilika za Atletiko 15. minut - Real traži penal! 10. minut - GOLLLL!!! Real vodi! Atletika tvrde da je ovoj situaciji prethodila ofsajd pozicija.
7. minut - Velika prilika za Real

4. minut - Ronaldo šutira pored golaPrvi udarac ka protivničkom golu uputio je Real preko Ronalda, a njegov šut završio je daleko od gola

1. minut - Utakmica je počela

20:40 - Dolazak fudbalera Reala

20:35 - Sve spremno za spektakl na Santjago Bernabeu

20:28 - Finale LŠ 2016. godine rešio je Kristijano Ronaldo

20:26 - Evo i sastava timova:Real: Navas, Karvahal, Varan, Ramos, Marselo, Kazemiro, Modrić, Kros, Isko, Ronaldo, Benzema.Atletiko: Oblak, Lukas, Savić, Godin, Filipe Luis, Koke, Gabi, Saul, Karasko, Grizman, Gameiro.