(VIDEO) STRAŠNI JUNAJTED: Za 4 minuta dali tri gola i razbili Svonsi, Matić sve vreme na terenu

Premijer liga

Fudbaleri Mančester junajteda su u prvoj utakmici drugog kola Premijer lige kao gosti pobedili Svonsi sa 4:0

Strelac prvog gola za ekipu Žozea Murinja bio je štoper Erik Baji, koji je mrežu "labudova" zatresao u poslednjm minutu prvog poluvremena.

Pogba je bio najviši u skoku posle kornera, šutirao glavom, lopta je pogodila prečku i odbila se tik ispred aut-linije, a Baji je bio najbrži i zakucao u mrežu.

U drugom poluvremenu je Svonsi bio bolji tim, imao nekoliko prilika, ali ih nije iskoristio, što su gosti u finišu surovo kaznili. Najpre je Romelu Lukaku iskoristio konfuziju u odbrani "labudova" i u 80. minutu duplirao prednost svog tima, da bi potom Pogba na sjajno dodavanje Mkitarijana "bocnuo" loptu i prevario Fabijanskog. Konačan rezultat postavio je Antoni Marsijal u 84. minutu, svega devet minuta pošto je zamenio Huana Matu.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić odigrao je ceo meč za "crvene đavole" i ponovo bio jedan od najboljih igrača gostujućeg tima.

Kurir sport, Foto: Reuters

Čisti kao suze, a poništeni: 8 slučajeva kada jedino sudije nisu videle gol