(VIDEO) ALBANCI PALI U UKRAJINI: Dinamo posle preokreta pobedio Skenderbeg i poveo kolo u Partizanovoj grupi

LIGA EVROPE

Fudbaleri Dinama u Kijevu su savladali albanski Skenderbeg 3:1 (0:1) u meču prvog kola Grupe B Lige Evrope.

Ukrajinski tim se odmah popeo na vrh tabele, jer su u drugoj utakmici te grupe Jang bojs i Partizan remizirali 1:1.

Albanci su iznenadili Dinamo i u 39. minutu poveli preko Muzake.

Međutim, domaćin je u uvodu drugog poluvremena napravio preokret golovima Sidorčuka i Moraeša u 47. i 49. minutu. Konačan rezultat pogotkom u 65. minutu postavio je Mbokani iz penala.

Dinamo će za dve nedelje u drugom kolu gostovati Partizanu, dok Skenderbeg dočekuje Jang bojs.