(VIDEO) KAO PIKSI PROTIV PARTIZANA: Fudbaler Vojvodine dao gol direktno iz kornera! Pogledajte

MAJSTORIJA NA BANJICI

Fudbaler Vojvodine Damir Kojašević postigao je danas gol protiv Rada na Banjici direktno iz kornera.

Kojašević je u 21. minutu izveo korner sa desne strane i doneo vođstvo Voši od 1:0.

Ovakve majstorije retko viđamo na srpskim terenima, pa se svi sete gola Dragan Stojkovića Piksija takođe iz kornera u "večitom deribiju" 1987. godine.

Vojvodina je pobedila na Banjici 3:0, jer su Nemanja Subotić i Ivica Jovanović u finišu (86. i 89. minutu) dokusurili Rad.

Možda će Kojaševićev pogodak biti gol sezone, a promašaj igrača Rada Lutovca sigurno će biti u konkurenciji za najveći. Pogledajte ga...

Novosađani posle 15 odigranih utakmica imaju 30 bodova i zauzimaju treće mesto, s tim da Voždovac (28) može da ih prestigne sutra.

Rad je pretposlednji sa samo osam bodova.

(Kurir.rs/Kurir sport)

Prvi žuti mu prećutao, posle drugog ga - patosirao! Trener amatera tuče sudiju kao profi bokser!